Witajcie po dłuższej przerwie.

Pracowaliśmy ciężko, ale dzięki temu możemy przedstawić Wam nową ‘groupemową’ inicjatywę [m]spark, która powstaje przy ogromnym zaangażowaniu naszego plistowego teamu!
W skrócie: GroupM wraz z partnerem zewnętrznym Knowledge HUB odpalili akcelerator [m]spark. Wszystko ruszyło trochę ponad pół roku a już mamy na koncie spore sukcesy!

Na czym to polega? Troje naszych plistarian – Monika (product manager), Jarek (plista director) i Michał (project manager), zajmują się rozwijaniem współpracy ze startupami z branży martech. Dzięki temu startupy oferujące często przełomowe technologie mają możliwość zaprezentować się przed największymi klientami obsługiwanymi przez Domy Mediowe oraz wesprzeć się naszą ekspertyzą (patrz przezentacja Dominika podczas akceleracji!).

Plista tymczasem może korzystać z rewelacyjnych i często rewolucyjnych rozwiązań marketingowych z takich obszarów jak nowe formaty natywne, influencer marketing, nowe niszowe kanały, chatboty.

A teraz konkrety:

• 10 nowych produktów w ofercie plista
• ok. 50 zrealizowanych kampanii dla 20 klientów – zdecydowana większość zrealizowana dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszej genialnej Ewy i każda zakończona sukcesem
• kilkudziesięciu kolejnych klientów, którzy poznali już rozwiązania oferowane przez [m]spark i w pierwszej kolejności pytają o nie
• ciągle rozwijane portfolio startupów w ramach spotkań [m]spark SESSIONS
Jeżeli zależy Wam na niestandardowej, nowoczesnej reklamie – cóż…
Tradycyjnie zapraszamy do kontaktu!

Ps. – więcej o [m]sparku dowiecie się tutaj: http://www.mspark.ac/